بازتاب خبر برگزاری جشنواره در رسانه ها
1391-05-03

 

 

 

 

 

برگزاری جشنواره 23سال "رهبر،دانشگاه و خودباوری" در دانشگاه شریف 

به گزارش ستاد خبری جشنواره ، فراخوان مقاله جشنواره 23 سال (رهبر، دانشگاه، خودباوری) به همت معاونت فرهنگی دانشگاه شریف برگزار می‌شود.

براین اساس، این جشنواره در 4 بخش اصلی رهنمودها، پیام‌ها و سیاست گذاری‌های راهبردی رهبر فرزانه انقلاب را در حوزه دانشگاه‌ها مورد توجه و کنکاش قرار داده است و به راهکارهای اجرایی در دانشگاه‌ می‌پردازد.

بخش‌های اصلی جشنواره عبارتست از دانشگاه اسلامی ، سیاست گذاری علم و فناوری ، جنبش نرم افزاری ، جنبش دانشجویی و خودباوری که معاونت فرهنگی دانشگاه شریف از علاقه مندان و اساتید صاحب نظر در خصوص ایده پردازی و ارائه مقالات دعوت کرده است.

همچنین برنامه‌های متنوعی در راستای به کارگیری قابلیت‌ها و تاثیرگذاری هنر اصیل اسلامی برای ترویج این اندیشه‌ها در فضای دانشگاه صنعتی شریف در نظر گرفته شده است.

جهت آشنایی با نحوه ارسال مقالات اینجا کلیک نموده و همچنین برای مشاهده صفحه اصلی سایت و جزئیات جشنواره به آدرس http://23.SHARIF.IR مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است ، خبر فراخوان جشنواره توسط برخی از خبرگزاری ها انعکاس داده شد که ستاد خبری جشنواره ضمن ذکر نام و لینک اخبار ، از آنان تقدیر و تشکر می نماید.

=-=-=-=-= 

=-=-=

=-=-=

=-=-=

 

=-=-=

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

           http://23.SHARIF.IR

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

1 2 3 4 5